De berkley finisher is speciaal ontworpen voor vissers die gebruikmaken van forward-facing sonar, en biedt uitzonderlijke controle en veelzijdigheid in verschillende visserijen.
Dit innovatieve kunstaas combineert de snelle zink- en glijacties van glidebaits met extra precisie en reactiesnelheid, wat vissers in staat stelt direct in te spelen op het gedrag van roofvissen.
Het unieke ontwerp maakt het mogelijk om de vis uit te testen, zijn stemming te peilen en met een precieze ‘finishing move’ een aanbeet te forceren.
Wat de berkley finisher onderscheidt, is het moderne, vinloze ontwerp met dubbele dreggen.
In tegenstelling tot andere glidebaits met centrale vinnen die vaak vastlopen en hun grip op de vis verliezen, blijft de finisher consistent presteren en behoudt hij een sterke grip tijdens de strijd.
Dit maakt hem tot een toonaangevend kunstaas binnen de moderne hardbait-ontwerpen.
Het gewicht-voorwaarts ontwerp zorgt voor nauwkeurige worpen, een snelle zinksnelheid en een breed scala aan bewegingen die zelfs de meest passieve roofvis tot een aanval kunnen verleiden.
Zorg ervoor dat je de Finisher op precies het juiste moment kan in zetten
De finisher is geoptimaliseerd voor gebruik met forward-facing sonar, waardoor vissers volledige controle hebben over hoe, waar en wanneer ze hun aas presenteren.
Dit verhoogt niet alleen de kans op succes, maar maakt het ook mogelijk om het aas precies op het juiste moment in te zetten.
Door zijn veelzijdigheid kan het zowel als glidebait worden gevist, als zinkende jerkbait of rustig door de middelste waterlagen worden getrold.
De berkley finisher blinkt uit in zowel werp- als verticale presentaties en biedt ongekende mogelijkheden voor vissers die de waterkolom in 3d willen bestrijken.
Met zijn premium afwerking, ongeëvenaarde zwemacties en veelzijdigheid is de finisher een must-have voor iedereen die serieus vist op roofvissen, vooral wanneer precisie en snelheid cruciaal zijn.
Kortom:
Speciaal voor gebruik met forward-facing sonar.
Vinloos ontwerp voorkomt verstrikking en houdt vissen goed vast.
Gewicht-voorwaarts ontwerp voor nauwkeurige worpen en snelle zinksnelheid.
Veelzijdig: te vissen als glidebait, jerkbait of voor trolling.
Boogvormig lichaam voor controle en het aas kan in positie blijven hangen.
Unieke zwembeweging trekt roofvissen aan.
Voorzien van sterke fusion 19 dreggen voor maximale haken.
Model: sinking
Haakmaat: 7
Lengte: 5cm gram - 7cm 14 gram - 9cm 21 gram